Programy ERP/CRM

Oprogramowanie, które pozwala iść Twojej firmie naprzód

pełna kontrola

Pełna kontrola na wyciągnięcie ręki

Kontroluj wszystkie procesy w firmie - od wydatków i zakupów po wszystkie punkty styczności z Klientem. Sprzedaż, magazyn, księgowość - zintegrowane ze sobą, dostępne gdy tylko potrzebujesz

oszczędności

Sukcesywnie zwiększaj oszczędności

Zaoszczędzisz czas i pieniądze - automatyzacja procesów i integracja danych ułatwi obieg informacji i pozwoli na sprawną współpracę między poszczególnymi działami w firmie.

skalowalność

Skalowalność - rozwój bez obaw

Od tej chwili rozwój firmy nie będzie stanowił kłopotu. Dobre oprogramowanie ERP dopasuje się do rosnących potrzeb, pozwalając na swobodne rozbudowanie podstawowej działalności.

zgodność

Zgodność z przepisami

Na bieżąco aktualizowane oprogramowanie to większe bezpieczeństwo kluczowych danych i gwarancja prowadzenia firmowej dokumentacji zgodnie z obowiązującym prawem.

efektywność

Zyskaj operacyjną efektywność

Popraw wydajność funkcjonowania firmy, eliminując wszystkie zbędne procesy i zadania. Mniej manualnie wprowadzanych danych i łatwiejszy dostęp do informacji dla każdego działu firmy

poziom wyżej

Wejdź na poziom wyżej

Zarządzaj całościowo relacjami z wszystkimi Klientami. CRM pozwoli monitorować kontakty, kontrakty i przychody, synchronizując wszystkie aktywności w jednym miejscu.

osoba

Zwiększaj produktywność pracowników

Oszczędzaj czas automatyzując powtarzalne czynności, które zajmują czas pracownikom. Eliminuj przeszkody, które nie pozwalają skupić się na głównej działalności Twojej firmy.

dokumenty

Raportowanie bez dodatkowych kosztów

Zestawienie danych w wygodnych konfiguracjach umożliwia śledzenie postępów osiąganych przez firmę. Zyskaj podgląd poszczególnych obszarów i zwiększaj ich osiągnięcia dzięki dodatkowej wiedzy.

Pełne wsparcie oprogramowania - na bieżąco

Co zrobić kiedy pojawiają się wyzwania wynikające z użytkowania oprogramowania ERP/CRM? Kiedy jakaś jego część nie działa? Trudności z odnalezieniem konkretnych funkcji? Pomożemy, jeżeli Twoja firma już posiada oprogramowanie ERP/CRM. Pomagamy w codziennym użytkowaniu, doradzamy, serwisujemy – nie tylko te najpopularniejsze rozwiązania. Będąc naszym Klientem – kontaktujesz się i uzyskujesz odpowiedź na swoje pytanie. To właśnie tak proste!

Nie posiadasz jeszcze oprogramowania ERP/CRM? a może oprogramowanie z którego korzystasz nie spełnia Twoich oczekiwań?

Skorzystaj z naszej porady jak wybrać odpowiednie dla Twojej firmy rozwiązania ERP\CRM. Pokażemy, jak wygląda wdrożenie, określimy czas jego trwania, łącznie z przeszkoleniem wszystkich pracowników.

Wiemy, jak dużo stresu może spowodować proces migracji, dlatego przywiązujemy do niego szczególną uwagę. Oferujemy naszym Klientom pełne wsparcie – od chwili decyzji o zmianie do czasu zapoznania się wszystkich pracowników z nowym rozwiązaniem.

Kontakt
close slider